Учень купив 10 зошитів та записник. За
всю покупку він заплатив 126 грн. Скільки
коштує один зошит і скільки записник,
якщо відомо, що записник дорожчий від
зошита у 8 разів?
З якої пари рівнянь можна скласти
систему, щоб розв'язати задачу?

олеся788 олеся788    2   26.05.2020 12:53    0

Другие вопросы по теме Алгебра