Туристична група має проїхати автобусом 1200 км із постійною швидкістю .Запланована швидкість автобуса має бути 50км год. Водій підрахував , що якби можно було проїжджати на х км більше щогодини , то подорож тривала б на 4 год менше 1) Запишіть рівняння для визначення х
2) Розвяжіть рівняння та визначте х
если ехать на 10 км/ч больше то туристы приедут на 4 часа раньше
Объяснение:
1200/50=24
50км/ч*24ч=1200км
24-4=20чесов
(50+х)*20=1200
1000+20х=1200
20х=1200-100
20х=200
х=200/20
х=10