Скільки цинку міститься в 24 кг тридцятип'яти відсоткового сплаву?(решение в действиях )​

vitya123567 vitya123567    1   21.05.2021 11:29    0

Ответы
Berkutmen Berkutmen  20.06.2021 11:30

35%=0,35

24*0,35=8,4 кг

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Super364 Super364  20.06.2021 11:30

ответ: 24*35/100=840/100=8,4 кг цинка.

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Алгебра