Швидкість течї річки дорівнює 3 км/год що становить 15%швидкості катера у стоячій воді.знайдіть швидкість катера за течією і проти течії.

alona2017 alona2017    1   15.06.2019 00:20    1

Ответы
vladskills09 vladskills09  12.07.2020 11:28
3:0,15=20км/ч-скорость в стоячей воде
20+3=23км/ч-скорость по течению
20-3=17км/ч-скорость против течения
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Алгебра