Розв'язати задачу ( у відповіді вказати повний розв'язок задачі із усіма поясненями). За 9 ручок і 4 олівці заплатили 4 грн 20 к. Скільки коштує одна ручка та один олівець, якщо дві ручки дорожчі за 3 олівці на 35 копійок? ​

БатонБагетович БатонБагетович    2   19.05.2020 12:00    0

Другие вопросы по теме Алгебра