Першу частину дороги від табору до привалу завдовжки 28 км велотуристи проїхали з певною швидкістю, а після привалу вони проїхали решту 48 км зі швидкістю на 2 км/год більшою. знайдіть початкову швидкість руху велотуристів, якщо на весь маршрут без урахування привалу вони витратили 5 год.

polinaabramova10 polinaabramova10    2   05.06.2019 20:15    3

Ответы
engelsvova engelsvova  06.07.2020 09:08

14 км/ч

Объяснение:

28/х+48/х+2=5

28х+56+48х=5х(х+2)

76х+56-5х^2-10х=0|÷(-5)

х^2-13.2х-11.2=0

Х1=-0.8 нет решений

Х2=14км/ч скорость велотуриста

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Алгебра