моторний човен пройшов 8 км за течією і 5 км проти затративши на весь шлях 1 годину . Знайти швидкість човна в стоячій воді якщо швидкість течії 3 км/год​

LOTOTSKAA LOTOTSKAA    3   10.09.2020 22:45    0

Ответы
Dfh32 Dfh32  15.10.2020 20:08

Объяснение:

Пусть скорость лодки в стоячей воде - х.      ⇒

\frac{8}{x+3} +\frac{5}{x-3}=1\\ 8*(x-3)+5*(x+3)=1*(x-3)*(x+3)\\8x-24+5x+15=x^2-9\\13x-9=x^2-9\\x^2-13x=0\\x*(x-13)=0\\x_1=0\ \ \ \notin.\\x-13=0\\x_2=13.\\

ответ: скорость лодки в стоячей воде 13 км/ч.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ