Маса повного відра з водою дорівнює 12,5 кг. коли з відра вилили половину води,то маса відра з рештою води стала дорівнювати 6,5кг. скільки кілограмів становить маса порожнього відра.​

Лена200115 Лена200115    1   23.03.2020 17:22    0

Ответы
etyan00 etyan00  12.10.2020 03:12

0,5 кг маса порожнього цеберка

Объяснение:

1) 12,5 - 6,5 = 6(кг) - половина, яку вилили  

2) 6х2= 12(кг) - маса води

3) 12,5 - 12 = 0,5 (кг) - маса цеберка

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Алгебра