До ть будь ласка розв'язати задачу
За 1 кг цукерок коштує х грн а 1 кг печива у грн скільки грн заплативши за 2 кг цукерок і 5 кг печива

MissEmilyaBlood MissEmilyaBlood    1   28.04.2020 15:32    0

Ответы
sc8054456p08m25 sc8054456p08m25  14.10.2020 01:07

5х+2у

усе просто через те що один х це один кг цукерок а кг цукерок у нас 5 через це і вийде 5х так само з печивом

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Алгебра