Човен плив за течіею 4,8год, а проти течії 1,6год. шлях, який пройшов човен за течією, виявився на 57,6 км більшим за шлях, пройдений проти течії. знайти власну швидкість човна, якща швидкість течії 3 км/год.

ГретхенМарго ГретхенМарго    3   28.02.2019 11:10    0

Ответы
lasyaaa lasyaaa  23.05.2020 16:54

Нехай Х - власна швидкість човна. Тоді його швидкість за течією Х + 3, а проти течії - Х - 3. За течією човен проплив  4,8 * (Х + 3) км, а проти течії -  1,6 * (Х - 3) км.

Отримуємо рівняння

4,8 * (Х + 3) - 1,6 * (Х - 3) = 3,2 * Х + 19,2 = 57,6 , звідки  3,2 * Х = 38,4

або  Х = 12.

Отже, власна швидкість човна  12 км/год.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
anastasiatretyakova anastasiatretyakova  23.05.2020 16:54

Скорость по теч. - х + 3 км/ч

Скорость прот. - х - 3 км/ч

Скорость соб.  - х км/ч

 

4,8(х + 3) - 1,6(х - 3) = 57,6

4,8х + 14,4 - 1,6х + 4,8 = 57,6

3,2х = 38,4

х = 12 км/ч собственная скорость

ответ: 12 км/ч собственная скорость

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Алгебра