Ціна 1 кг цукерок х грн, а печива у грн. Відомо, що 2 кг цукерок і 3 кг печива коштують 125 грн. Складіть лінійне рівняння з двома змінними за цими даними.

Ови11 Ови11    1   07.04.2020 04:55    3

Другие вопросы по теме Алгебра