1. С вираз: 2х - (- 3x*)
2. Розкласти на множники многочлен xу +3y + xa + 3a
3. За 5 кг апельсинів і 4 кг лимонів заплатили 22 гривні, а за б кг апельсинів
12 кг лимонів - 18 гривен. Скільки коштує 1 кг апельсинів і скільки
Коштує 1 кг лимонів?
ів, терміново!
1.5х
2.х(а+у)+ 3(а+у)= (а+у)(х+3)
3. Один кг лимона х,один кг апельсина у.
5у + 4х =22
12х+ 3у = 18
у = 4
х = 0.5