Із двох міст, відстань між якими 270 км, одночасно назустріч один одному виїхали два мотоциклісти. швидкість першого дорівнює - 40 км/год, а другого - 50 км/год. через скільки годин вони зустрінуться?

алмат112 алмат112    2   09.03.2019 05:10    3

Ответы
Віка12341 Віка12341  24.05.2020 09:43

270:(40+50)= 3 (год)

Відп.: через 3 години вони зустринутся

 

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
AiserCool AiserCool  24.05.2020 09:43

1) 40 +50 = 90 (км/год) швидкість двох мотоциклістів

2) 270 : 90 = 3 (години) вони зустрінуться

Відповідь: через 3 години вони зустрінуться

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ