содит влили в бак? 381. Бабуся купила на базарі 4 кг яблук і 2 кг груш. Ціна 1 кг яблук — 15 грн, а груші вдвічі дорожчі. 1) Знайдіть ціну 1 кг груш. 2) Що дорожче: яблука чи груші? 3) Скільки гривень бабуся заплатила за покупку? 4) Скільки гривень бабуся заплатила б за покупку, якби купила 2 кг яблук і 4 кг груш?

NananaAD NananaAD    2   06.09.2021 14:50    0

Ответы
lspkorvo lspkorvo  06.09.2021 15:00
1) 15 * 2= 30 цена за 1 кг
3) груши
3) 4 * 15 = 60 це за ябл 2*30 = 60 це за гр 60+ 60=120 вместе
4) 150
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика