На яку висоту підняли тіло масою 3кг над землею, якщо його потенціальна енергія 900дж?​

20031408 20031408    1   09.05.2020 19:17    4

Ответы
LilyBlackk LilyBlackk  06.09.2020 08:30

m = 3 кг;

Eпотенциальная = 900 Дж;

g = 10 м / с^2;

h - ?

Епотенциальная = m * g * h;

h = Eпотенциальная / (m * g) = 900 / (3 * 10) = 30 м

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика