Літак, рухаючись рівноприскорено, через 20 с після старту набув швидкості 180 км/год. Установіть відповідність між фізичною величиною та її числовим значенням у СІ.


Літак, рухаючись рівноприскорено, через 20 с після старту набув швидкості 180 км/год. Установіть від

МВ080706 МВ080706    1   16.11.2020 20:37    10

Ответы
shivaco shivaco  16.12.2020 20:38

Дано: Vo=0; V=180 км/ч=180*1000 м/3600 с=50 м/с; t=20 c;

1) a=(V-Vo)/t=(50-0)/20=2,5 м/с²

S=Vot+at²/2

125=0 + 2,5 *t²/2

250=2,5*t²

t²=100

t=10 c.

2) V=Vo+a*t

   V=0 + 2,5 * 10=25 м/с.

3) S=a*t²/2=2,5*20²/2=500 м.

4) 2,5 м/с² находила в 1)

1 - Г; 2 - В; 3 - Б; 4 - Д.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика